Konkurs Fotograficzny: Akademickie życie w obiektywie!

Konkurs - baner

Marzysz o uwiecznieniu niezapomnianych chwil akademickiego życia? Teraz masz szansę! Weź udział w naszym konkursie fotograficznym „Akademickie życie w obiektywie - Academic Life through the lens” i pokaż światu, jak wygląda codzienność na Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie Narodowym im. I.I. Miecznikowa w Odessie.

Jak wziąć udział?

1. Zrób zdjęcie, które najlepiej oddaje życie akademickie.

2. Prześlij je na adres: cooperationforum@ug.edu.pl

3. Pamiętaj, aby zdjęcie było w formacie JPG, miało minimum 2400 pikseli na krótszym boku i rozdzielczość nie mniejszą niż 300 dpi.

Nagrody:

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Kto może wziąć udział?

Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Narodowego im. I.I. Miecznikowa w Odessie.

Terminy:

Start: 25.07.2024

Koniec: 20.11.2024, godz. 23:59

Nie zwlekaj! Podziel się swoim talentem i pokaż nam, jak wygląda Twoje akademickie życie! Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziesz na stronie: https://casid.ug.edu.pl/regulamin-konkursu-fotograficznego

Do dziela!

Data publikacji: czwartek, 19. Wrzesień 2024 - 09:23; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Wrzesień 2024 - 09:25; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk